Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Pomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Trójmiasto: „mecz na szczycie” i pierwsze zwycięstwo drużyny ChSCh

13.04.2012, nieprzypisany

W szóstej kolejce spotkań Piłkarskiej Ligi Trójmiasta występująca w niej drużyna gdyńskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zdobyla swoje pierwsze punkty i zarazem odniosła pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach. W meczu jak do tej pory najsłabszych drużyn w lidze zespół ChSCh pokonał ekipę 3D Plan 5:2.              

Spotkanie lepiej rozpoczęła drużyna 3D Plan. Wykorzystując nieobecność w formacji ataku Daniela Kluski, jednego z najlepszych strzelców ChSCh, który z przymusu musiał stanąć w bramce, pierwszą połowę Pomarańczowi zakończyli, prowadząc 2:1.

W drugiej odsłonie jednak ekipa ChSCh grała już w pełnym składzie i wyraźnie zdominowała rywala. Strzelając cztery gole, zapewniła sobie pierwszy triumf w rozgrywkach.

Obecnie w piętnastozespołowej lidze drużyna ChSCh zajmuje 12. miejsce (grupa B). Rozgrywki można śledzić na bieżąco na stronie www.pl3.com.pl.

(aw)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Pomorski
ul. Jaśkowa Dolina 21
80-252 Gdańsk

Nr konta bankowego:
81 2030 0045 1110 0000 0271 7460

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij